BLOG

Değerli  Dostumuz,

Öncelikle blogumuza hoşgeldiniz diyoruz.

Sizlerden ricamız 2 dakikanızı ayırmanız ve bu yazıyı sonuna kadar okumanızdır.

Patrona Mektuplar, başarılı şirketler için çalışan mutluluğunun ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışan bir blogdur. Blogumuz bir kaç bölümden oluşmaktadır.


Patrona Mektuplar bölümünde,

Yer alan yazılar herhangi bir kurum ya da kuruluşla ilgili değildir. Yazılan ve yazılacak tüm mektuplar herhangi bir yerde karşımıza çıkabilecek (duyduğumuz, okuduğumuz, gözlemlediğimiz) genel işletme sorunlarıdır. Amacımız bu sorunları dile getirip bunlara çözümler arayarak verimli, kaliteli, mutlu ve başarılı çalışma ortamları oluşturmaktır.

Yazılar Bölümünde,

Bazen attığımız tweetler bize ilham oldu bazen de kafamıza takılan sorular. Umarız beğenerek okursunuz.

Özlü Sözler Bölümünde,

İş ve yönetim dünyası için sizlere ilham verecek özlü sözleri bulacaksınız. Kimi zaman bir bilim adamının, kimi zaman bir siyasetçinin kimi zaman da bir sanatçının bizleri düşündüren sözleriyle karşılaşacaksınız.

Tweetler Bölümünde,

Bizim ve dostlarımız tarafından en beğenilen tweetleri koymaya çalıştık

Değerli Dostlarımız,

Umuyoruz ki blogumuzu ve yazılarımızı beğenerek okursunuz. Bu doğrultuda sizlerden önemli bir ricamız daha olacak. Lütfen beğendiniz yazılara değerli düşünce ve yorumlarınızı ( Kişileri yada kurum ve kuruluşları şikayet etmeden tamamen çözüm odaklı) yazarak güzel bir tartışma olanağı sağlayınız. Daha fazla fikir ve düşünce daha fazla çözüm ve sonuç demektir. 

Kim bilir belki patron sesimizi duyar..

Sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu günler dileğiyle

Sevgilerimizle
Patrona Mektuplar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder